Czy koszulka na 30. urodziny dla kolegi z pracy to odpowiedni prezent?
Chciałbym zapytać, czy koszulka na 30. urodziny będzie właściwym prezentem dla kolegi z pracy. Sytuacja dotyczy osoby, z którą utrzymuje się dobre, ale raczej służbowe relacje, dlatego zastanawiam się, czy taki upominek nie zostanie odebrany zbyt prywatnie. Czy w takim przypadku lepiej wybrać nadruk neutralny, czy jednak można pozwolić sobie na lekko humorystyczny akcent związany z wiekiem? Interesuje mnie również, czy koszulka jako prezent od kilku osób z zespołu wygląda odpowiednio, czy może sprawia wrażenie zbyt swobodnego podarunku. Jak Państwo oceniają taki pomysł w kontekście urodzin obchodzonych w miejscu pracy?